💚 JEŠTĚ TO STIHNETE! 💚

Minikurz už sice začal, ale pořád si ho stihnete projít. Ihned po přihlášení vám dorazí e-maily s jednotlivými lekcemi.

4DENNÍ NĚŽNÉ PŘEORÁNÍ aneb

Jak si konečně navrhnout svou vlastní zahradu?

Otevřu vám oči, prozradím, proč se nemůžete hnout z místa a společně uděláme první nejdůležitější kroky.

  • Máte pocit, že jakákoliv snaha zkrášlit vaši zahradu je úplně zbytečná nebo se do toho raději ani nebudete pouštět, bojíte se?
  • Chcete, aby byla nádherná, ale neumíte to uchopit a netušíte odkud začít?
  • Potřebovali byste všechno nejdřív promyslet, rozvrhnout, ale kde se to smysluplně naučit?
  • Všude se dočtete, co na své zahradě nutně potřebujete, co tam musíte mít, ale zeptal se vás někdo, co tam vlastně chcete a víte, co všechno byste na zahradě mohli mít?
  • Na internetu je tolik zahradních návodů a rad, ale přijde vám, že nemáte pevný základ, od kterého se odpíchnout a na kterém začít svou zahradu stavět?

Pojďte to se mnou konečně rozlousknout a hnout se z místa.
Společně postavíme pevné základy vaší smysluplné zahrady.

1. DEN (sobota 30. 9. 2023)

PRVNÍCH 5 TÉMAT, 5 AHA MOMENTŮ, 5 CVIČENÍ K ZAMYŠLENÍ

"Jak to, že se tohle neučí?" To je reakce, kterou slýchám často, když svým studentům připomenu, jak příroda a zahrada vlastně funguje. Příroda nás neskutečně podporuje a dokáže nám ušetřit spoustu práce. 

2. DEN (neděle 1. 10. 2023)

DRUHÝCH 5 TÉMAT, 5 AHA MOMENTŮ, 5 CVIČENÍ K ZAMYŠLENÍ

"Jak jsme to až doteď mohli nevidět?" Jenže nic není špatně, všechno je proces, kterým potřebujeme projít. Odteď půjdeme společně cestou, na které nás čeká více pozorování než práce. 

3. DEN (pondělí 2. 10. 2023)

KAŽDÁ ZAHRADA JE JINÁ, POZNEJTE TU SVOU

Na dvou pozemcích vám ukážu, jak rozdílné zahrady mohou být a jak je nejde navrhnout podle nějakého vzoru. Je potřeba dobře přemýšlet, abyste si v budoucnu mohli dát nohy na stůl.  

4. DEN (úterý 3. 10. 2023)

VY SE PTÁTE, JÁ ODPOVÍDÁM

Určitě vás během něžného přeorání napadne spousta otázek. Poslední náš den je den na otázky a odpovědi. Živě se ve 20:00 připojím a zodpovím, co vás zajímá.  

Přihlaste se na 4denní něžné přeorání

Všichni přihlášení získají přístup k videím, cvičením a záznamu z živého vysílání zdarma do středy 4. 10. 2023.

Přihlášením souhlasíte, že zpracuji Vaši e-mailovou adresu za účelem zasílání džungloidních zajímavostí a možností, které by Vám neměly uniknout. Budu Vám posílat e-maily týkající se Džungloidních zahrad a další informace ohledně Nezkrotné zahradnice. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu. Víc informací o zásadách zpracování osobních údajů najdete zde

Kdo vás něžně přeorá?

Jmenuji se Radka Votavová, jsem Nezkrotná zahradnice. Navrhuji a učím navrhovat přírodní zahrady plné jídla, zdraví a lásky. Mými kurzy a webináři už prošlo více než 17 000 studentů, kteří krok za krokem zabydlují své jedlé zahrady v duchu principů permakultury. 

V něžném přeorání se spolu podíváme na to, jak vnímat svou zahradu očima architekta, co zohlednit při navrhování, aby vás pak údržba nestála skoro žádnou práci a jak se konečně hnout z místa. Možná úplně poprvé zjistíte, že začít se zahradou je lepší z lehátka než s rýčem v ruce. To ale potřebujete být u toho, tak se pojďte přihlásit. ⤵️

Protože webináře, workshopy a kurzy zdarma dělám vždy jen jednou, ukážu vám,...

Co se o takových událostech povídá?

Minikurz už skončil

3denní minikurz Jak si navrhnout svou zahradní zašívárnu už sice skončil,
ale protože jste ho mnozí nestihli nebo jste se na něj chtěli podívat opakovaně, přesouvám ho do Džungloidní sosárny.

Co je Džungloidní sosárna? 

Je to můj VIP klub, kde každý měsíc sosáte informace brané pěkně ze široka a do hloubky. O permakultuře, jak to na zahradě dělám já, o designu a o mé zahradní filozofii, ženy tančící zahradou. Kromě minikurzu tam na vás teď čeká 46 článků a videí, které se vám otevřou hned po přidání do sosárny. Můžete se pak sami rozhodnout, jestli v ní se mnou budete na měsíc, dva nebo třeba celý rok.  

Více o Džungloidní sosárně najdete tady ⤵️

Jak si sosárnu předplatit?

Sosárnu jsem usadila na českou platformu Pickey.cz [piki]. Pickey, stejně jako Patreon, Herohero a další platformy na podporu tvůrců se starají o zázemí tvůrce, e-mailové upozornění na novinky, platby a podporu.

Já tu jako autor mohu dělat jen to, co umím nejlépe. A právě toho jsem využila. Využila jsem funkčního a českého řešení, kterému věřím, stejně jako jiná známá jména jako např. Margit Slimáková.

Abych vám pořízení předplatného co nejvíc zjednodušila, natočila jsem pro vás návod, jak postupovat. Určitě byste to zvládkli sami, je to úplně jednoduché, ale kdybyste potřebovali, video je tady ⤴️