13 DŽUNGLOIDNÍCH KOUZEL
Radka Votavová

ke stažení ... ZDARMA

13 DŽUNGLOIDNÍCH KOUZEL

0
spokojených čtenářů

V klasických zahradách používáme několik zažitých způsobů - zaklínadel, která při troše přírodního zamyšlení můžeme nahradit funkčnějšími postupy - kouzly.

Jaká to jsou a jak to udělat jinak, se dočtete v eBooku na konkrétních příkladech.

Ukázky z eBooku, ve kterém vás čeká 21 stran čtivého textu doplněného barevnými fotografiemi:

Knížečku o džungloidních zahradách jsem přečetla jedním dechem. Úplně mě vtáhla zpátky do dětství, kdy jsme v létě běhaly s dětmi po loukách, jedly šťovíky a jedlé bodláky. Radka Votavová je skutečná kouzelnice zahrad a já už teď vím, kde se budu inspirovat, až budu řešit zahradu u nového domu!
Iva Šmídováinteriérová designérka, www.ivasmidova.cz
O své zahradě jsem měla úplně jasno. A tak jsem si nechala poslat e-book čistě ze zvědavosti, jestli nemám v některé úvaze mezery. A ejhle. Už první kapitola mě vyvedla z omylu. E-book je perfektně napsaný. Přesně vystihuje ty omyly, které se mi honily v hlavě a vysvětluje, jak to ve skutečnosti je. Ještě, že jsem si ho v lednu přečetla. Jinak bych hned v březnu vykřikovala „Tu zahradu musíme osázet letos na jaře!“. Celá nadšená jsem se po přečtení přihlásila do kurzu a ten je teprve pecka! E-book je povinná četba opravdu pro každého bez ohledu na velikost zahrady.
Bára Poláchcopywriter, www.barapolach.cz

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

NEZKROTNÁ ZAHRADNICE