POMŮŽU VÁM STÁT SE TVŮRCEM SVÉHO SNU

Online konzultace

Možná jste se při realizaci své vysněné zahrady zasekli a nevíte, jak dál. Nebo váháte, kam umístit altán nebo jezírko. Třeba jste ještě ani nezačali, protože netušíte, kudy kam, ale víte, že to chcete zvládnout sami. Konzultace se mnou vás posune tím správným směrem. 

Budujete si svou zahradu sami? 

Možná jste teprve koupili pozemek a koukáte se na všudypřítomnou trávu. Nebo stavíte a začínáte přemýšlet, co na té hlíně vytvořit. Stojíte uprostřed budoucí zahrady a: 

 • Nevíte, kudy do toho
  Pozemek má několik set metrů a vy nemáte 10 rukou. Koukáte denně na Pinterest, ale že byste měli jasno v tom, kam to všechno umístit, to se říct nedá.
 • Nechcete, aby se měly rostliny na zahradě špatně
  Víte zhruba, co byste chtěli, ale netušíte, kam to zasadit, abyste to za rok nemuseli stěhovat jinam nebo za pár let upravovat motorovkou.
 • Chybí vám pohled odborníka
  Nechcete zadávat projekt ani realizaci někomu jinému, chcete si tu tvorbu užít, ale zároveň si připadáte, jako byste vůbec nevěděli, co děláte.
 • Toužíte po zahradě, která vám dá všechno
  Trvá vám tolik času pročíst, který strom a keř je k vám vhodný a vy se bojíte, že se do realizace v životě nepustíte.
 • Nemůžete se shodnout s partnerem
  Vy říkáte to, on zas něco jiného a jestli do toho rychle někdo nevstoupí, tak se rozvedete. Potřebujete dobrou radu a směr.
 • Bojíte se, že na to nebudete stačit sama
  Je toho moc najednou. Sousedi tu mají dům 40 let, jsou na to dva a doteď zvládli jen sekat fotbalové hřiště. Na džungloidní zahradu asi sama nestačíte.

Ráda vás vezmu za ruku, zahradou provedu a pomůžu vám z toho ven.  

Co vám konzultace se mnou přinese? 

 • Naučíte se na svou zahradu koukat z jiného úhlu
  Otevřu vám oči dokořán. Prozradím, kam, co a proč dát a kudy nejlépe jít, abyste měli radost nejen z hotového, ale hlavně z té samotné cesty.
 • Posunete se o mílový krok vpřed
  Z toho, co jsem se učila několik desítek let, vám předám přesně to, co potřebujete znát. Ušetříte spoustu času, který můžete strávit jinak, třeba s knížkou na zahradě.
 • Získáte inspiraci, motivaci a sílu do tvorby svého snu
  Neproveditelné si rozdělíme na lehce zvládnutelné kroky. Získáte motivaci a inspiraci na cestu za svým snem.

Znovu vás nadchnu do tvorby své krásné, jedlé a zdravé zahrady. Spolu to zvládneme dotáhnout. 

Jak konzultace probíhá? 

 • 1
  První krok je na vás
  Napište mi přes formulář v závěru stránky nebo na e-mail info@radkavotavova.cz. Do 48 hodin se vám ozvu zpět a domluvíme se na termínu konzultace.
 • 2
  Vyplníte dotazník a zašlete fotky zahrady
  Jakmile si rezervujete konzultaci uhrazením faktury, poprosím vás o vyplnění dotazníku a zaslání fotografií vaší zahrady. Díky podkladům si budu umět představit jak váš pozemek, tak i váš záměr. Dopředu se připravím, a tak spolu konzultaci využijeme skutečně na maximum.
 • 3
  Spojíme se online
  V předem domluvený čas se společně potkáme na Skypu nebo Zoomu. Nasdílím vám svou obrazovku a vše si ukážeme na příkladech a fotkách při prezentaci.
 • 4
  Zodpovím vaše otázky
  Odpovím vám na to, co vás trápí a brzdí. V závěru konzultace si shrneme body, které vás posunou při samotné tvorbě zahrady vpřed.

Kolik to stojí? 

Hodinová konzultace

1 800 Kč/hodinu

Cena je konečná včetně DPH. 

Kdo je Radka Votavová? 

NEZKROTNÁ ZAHRADNICE

 

„Jsem milovnice všeho živého. Tvořím a pomáhám tvořit zahrady plné jídla, krásy a zdraví. Učím nadšené zahradotvůrce, jak navrhnout a realizovat svůj ráj na zemi. 
Studiu přírodních zákonů, zahradní architektury a rostlin jsem věnovala desítky tisíc hodin. To proto, abyste vy nemuseli. Všechny důležité informace vám ráda předám v některém z mých kurzů nebo při konzultaci.“ 

Objednat online konzultaci

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Do 2 pracovních dní se vám ozvu a společně domluvíme další podrobnosti. 

Naším setkáním jsem zasažena tak, že trousím poznatky po všech, co potkám a nějak při rozhovoru zmíní slovo zahrada... A taky mě překvapilo, kolika lidem jsem se pochlubila, jak a s kým jsem minulý týden trávila 🙂 Naše setkání mě velmi zasáhlo, bylo inspirativní a tak moc intenzivní. Díky za krásnou zahradu, za společný online čas.
Alena Č.
Úplně jsem se nadchla, protože už delší dobu jsem hledala někoho, kdo by mi pomohl s navrhnutím a usazením mých myšlenek naší zahrady...pole. A váš způsob práce a přístup bylo přesně, co jsem hledala :-). Divokost, tajemnost, nespoutanost, ale určitý řád i pravidla. A tak jsem vděčná, že jsem neváhala a objednala si online konzultaci a navázala spolupráci.
Adéla H.