🌿 Inspirace: Zahrada s jezírkem

Ke spolupráci na této zahradě jsem se dostala přes konzultaci nad možností zastínění terasy u stodoly. Vymysleli jsme společně praktickou markýzu na dálkové ovládání a začali společně spřádat plány o zahradě.

Paní měla představu o zabydlené a útulné zahradě, ale nedovedla si představit, jak moc zarostlá a zabydlená může být. 😊 Jen věděla, že si chce zahradu tvořit sama a postupně.

Jak vypadala zahrada před zahájením naší spolupráce? 

Jak vypadá zahrada po 5 letech? 

Zahrada je založená v roce 2016 a postupně některé záhony a prvky majitelé přidávají. Zeleninovou zahrádku si majitelka zpočátku vůbec neplánovala a dnes by měla nejraději skleník a záhony zeleniny 2x takové. Pojďte se se mnou projít zahradou. ⤵️

 

Vytvořte si zahradu, která bude odrážet vaše nitro

K vytvoření podobné zahrady, která bude odrážet vaše nitro a jejíž tvorbu si užijete, nepotřebujete mě osobně ani jiného zahradního architekta. Potřebujete jen chuť se do toho pustit, znalosti a léta zkušeností, a o ty se já s vámi ráda podělím.

Více o kurzu

Radka Votavová
Zahradtvůrkyně, obdivovatelka krás světa, ta co bloumá, následuje hlas své duše a matka Země je jí vším.

Mamina tří dospělých dětí, dcery a dvou synů. Nezkrotná a nespoutaná, někdy tichá, specialistka na džungloidní zahrady. Tvůrkyně kurzů, kde učí, jak každou zahradu proměnit v kousek ráje na Zemi, plnou jídla, krásy a zdraví. Mentorka a průvodkyně tvorbou vlastních džungloidních zahrad.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.